Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací
zde
.
Nastavení
Odmítnout
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Tajný Zamlsej klub ✨ plný sladkých výhod
Doprava, platba a osobní odběr
Mám dotaz na mou objednávku 📦
Obchodní podmínky
Podmínky ochrany osobních údajů a použití cookies
Reklamace
Více
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Registrace
Hledat
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
HALLOWEEN
Předplatné
Nejprodávanější
Čoko bomby
Limitované edice
Dárkové sady ČOKO BOMB
Výhodné sady ČOKO BOMB
Drinkové bomby
Třpytivé DRINKOVÉ BOMBY
Vše
,
Limitované příchutě
OVOCNÉ BOMBY
Třpytivé KOKTEJLOVÉ BOMBY
Výhodné sady, boxy a mixy
Čokoláda
Tabulkové, plněné a lámané čokolády
Tabulkové čokolády
,
Plněné čokolády
,
Pecičky a lámaná čokoláda
,
Sady čokolád
Mlsání v čokoládě
Čokoládové speciality
Čokoládový nugát
,
Pralinky
Udělej si
Horká čokoláda
,
Mug cake
,
Cookies
Speciality
Jedlé krystaly
Slané
FIT
Dárkové a výhodné sady
Dárkové sady
Pro maminku, kamarádku, sestru
,
Pro tatínka, přítele, bráchu
,
Pro děti
Výhodné sady
MIXY, Ochutnávkové sady a mystery boxy
Dárkové poukazy, přáníčka a radosti
Dárkové poukazy a přáníčka
,
Doplňky a drobné radosti
Novinky
Zachraň
Adventní kalendáře
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Dárkové a výhodné sady
/
MIXY, Ochutnávkové sady a mystery boxy
MIXY, Ochutnávkové sady a mystery boxy
Nejprodávanější
Tajný dáreček
Skladem ihned k odeslání
636/DAR
od
98 Kč
Podzimní MIX - Třpytivé DRINKOVÉ BOMBY
Skladem ihned k odeslání
3328/5/CEL
od
257 Kč
Best MIX - Jedlé krystaly
Skladem ihned k odeslání
762/100
od
187 Kč
Preclíky v čokoládě - MIX rainbow - 150 g
Skladem ihned k odeslání
(>5 ks)
1253
148 Kč
Zobrazit více produktů
Stránka
1
z
1
-
37
položek celkem
Řazení produktů
Řadit podle:
Doporučujeme
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
Otevřít filtr
Cena
97
Kč
1140
Kč
1
97
1140
Na skladě
37
Limitovaná edice
0
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
10
Poslední kusy!
3
Výpis produktů
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
Best dárková sada - čoko bomby, drinkové bomby
Průměrné hodnocení produktu je 4,9 z 5 hvězdiček.
Skladem ihned k odeslání
od
498 Kč
Měrná cena:
od 498 Kč / 1 ks
Detail
1122/DAR
Best MIX - Jedlé krystaly
Průměrné hodnocení produktu je 4,1 z 5 hvězdiček.
Skladem ihned k odeslání
od
187 Kč
Měrná cena:
od 119,40 Kč / 100 g
Detail
762/100
Best MIX - Třpytivé DRINKOVÉ BOMBY
Průměrné hodnocení produktu je 4,4 z 5 hvězdiček.
Skladem ihned k odeslání
od
257 Kč
Měrná cena:
od 40,35 Kč / 1 ks
Detail
112/5 K
Bílá čokoláda - Ochutnávkový box
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem ihned k odeslání
468 Kč
Měrná cena:
468 Kč / 1 ks
Množství
+
−
Do košíku
9970/2 K15
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
Čoko bomby - 5+1 ZDARMA - Ochutnávkový box
Průměrné hodnocení produktu je 4,8 z 5 hvězdiček.
Skladem ihned k odeslání
od
990 Kč
Měrná cena:
od 165 Kč / 1 ks
Detail
1242/DAR
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
Čoko bomby - Ochutnávkový box
Průměrné hodnocení produktu je 4,8 z 5 hvězdiček.
Skladem ihned k odeslání
528 Kč
Měrná cena:
176 Kč / 1 ks
Množství
+
−
Do košíku
1550
Čoko bomby s marshmallow - MIX
Průměrné hodnocení produktu je 4,8 z 5 hvězdiček.
Skladem ihned k odeslání
528 Kč
Měrná cena:
176 Kč / 1 ks
Množství
+
−
Do košíku
150
Čoko pecičky - MIX - 250g
Skladem ihned k odeslání
288 Kč
Měrná cena:
115,20 Kč / 100 g
Množství
+
−
Do košíku
2505
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
Čokoládový nugát - MIX
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem ihned k odeslání
(>5 ks)
398 Kč
444 Kč
(–10 %)
Měrná cena:
398 Kč / 1 ks
Množství
+
−
Do košíku
2495
Deluxe MIX - Lámaná čokoláda - 250g
Skladem ihned k odeslání
348 Kč
Měrná cena:
139,20 Kč / 100 g
Množství
+
−
Do košíku
3051
Fit energy MIX - 250 g
Skladem ihned k odeslání
158 Kč
Měrná cena:
63,20 Kč / 100 g
Množství
+
−
Do košíku
2450
FIT mixy 4+1 ZDARMA
Skladem ihned k odeslání
712 Kč
Měrná cena:
712 Kč / 1 ks
Množství
+
−
Do košíku
2791
Fresh MIX - Jedlé krystaly
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Skladem ihned k odeslání
od
187 Kč
Měrná cena:
od 119,40 Kč / 100 g
Detail
2246/100
HALLOWEEN MIX - Jedlé krystaly
Skladem ihned k odeslání
(>5 ks)
od
187 Kč
Měrná cena:
od 119,40 Kč / 100 g
Detail
3284/100
Jedlé krystaly - Ochutnávkový box
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček.
Skladem ihned k odeslání
1 122 Kč
Měrná cena:
1 122 Kč / 1 ks
Množství
+
−
Do košíku
9970/2 K8
Lámaná čokoláda - MIX - 250g
Skladem ihned k odeslání
(>5 balení)
348 Kč
Měrná cena:
139,20 Kč / 100 g
Množství
+
−
Do košíku
2506
MIX - OVOCNÉ BOMBY
Průměrné hodnocení produktu je 4,8 z 5 hvězdiček.
Skladem ihned k odeslání
od
257 Kč
Měrná cena:
od 40,35 Kč / 1 ks
Detail
1296/5/CEL
Poslední kusy!
MIX - Ovocné želé mlsání
Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček.
Skladem ihned k odeslání
(>5 ks)
od
97 Kč
187 Kč
(až –48 %)
Měrná cena:
od 65,67 Kč / 100 g
Detail
2330/100
MIX - Třpytivé KOKTEJLOVÉ BOMBY
Průměrné hodnocení produktu je 4,9 z 5 hvězdiček.
Skladem ihned k odeslání
od
257 Kč
Měrná cena:
od 40,35 Kč / 1 ks
Detail
1290/5 K2
MIX limitka oříšků v čokoládě - 250 g
Skladem ihned k odeslání
(>5 ks)
238 Kč
Měrná cena:
238 Kč / 1 ks
Množství
+
−
Do košíku
3054
MIX oříšků v mléčné čokoládě - 250 g
Skladem ihned k odeslání
(>5 ks)
198 Kč
238 Kč
(–16 %)
Měrná cena:
198 Kč / 1 ks
Množství
+
−
Do košíku
2647
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
MIX slané mlsání - 250 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem ihned k odeslání
197 Kč
Měrná cena:
78,80 Kč / 100 g
Množství
+
−
Do košíku
1369
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
Mléčná čokoláda - Ochutnávkový box
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem ihned k odeslání
448 Kč
Měrná cena:
448 Kč / 1 ks
Množství
+
−
Do košíku
9970/2 K10
Mystery box - Třpytivé DRINKOVÉ BOMBY + 1 ks ZDARMA
Průměrné hodnocení produktu je 4,4 z 5 hvězdiček.
Skladem ihned k odeslání
467 Kč
Měrná cena:
46,70 Kč / 1 ks
Množství
+
−
Do košíku
9970/2 K
MYSTERY MIX - Jedlé krystaly 300g
Skladem ihned k odeslání
377 Kč
Měrná cena:
125,67 Kč / 100 g
Množství
+
−
Do košíku
3226
Nej oříškové čokolády - Ochutnávkový box
Skladem ihned k odeslání
468 Kč
Měrná cena:
468 Kč / 1 ks
Množství
+
−
Do košíku
9970/2 K85
Ohnivý MIX - 250 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem ihned k odeslání
197 Kč
Měrná cena:
78,80 Kč / 100 g
Množství
+
−
Do košíku
2122
Ochutnávkový box - DRINKOVÉ a OVOCNÉ BOMBY
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček.
Skladem ihned k odeslání
797 Kč
1 068 Kč
(–25 %)
Měrná cena:
39,85 Kč / 1 ks
Množství
+
−
Do košíku
9970/2 K1
Podzimní MIX - Třpytivé DRINKOVÉ BOMBY
Skladem ihned k odeslání
od
257 Kč
Detail
3328/5/CEL
Poslední kusy!
Preclíky v čokoládě - MIX BANANA - 150 g
Skladem ihned k odeslání
(>5 ks)
128 Kč
148 Kč
(–13 %)
Měrná cena:
128 Kč / 1 ks
Množství
+
−
Do košíku
3234
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
Preclíky v čokoládě - MIX classic - 150 g
Průměrné hodnocení produktu je 3,8 z 5 hvězdiček.
Skladem ihned k odeslání
(>5 ks)
148 Kč
Měrná cena:
148 Kč / 1 ks
Množství
+
−
Do košíku
1252
Preclíky v čokoládě - MIX HALLOWEEN - 150 g
Skladem ihned k odeslání
(>5 ks)
148 Kč
Měrná cena:
148 Kč / 1 ks
Množství
+
−
Do košíku
3239
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
Preclíky v čokoládě - MIX rainbow - 150 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem ihned k odeslání
(>5 ks)
148 Kč
Měrná cena:
148 Kč / 1 ks
Množství
+
−
Do košíku
1253
Poslední kusy!
Sada na ledovou tříšť - DRINKOVÉ BOMBY, kelímek
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem ihned k odeslání
(>5 ks)
345 Kč
445 Kč
(–22 %)
Měrná cena:
345 Kč / 1 ks
Množství
+
−
Do košíku
1192/5/PLA2
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
Tajný dáreček
Průměrné hodnocení produktu je 4,6 z 5 hvězdiček.
Skladem ihned k odeslání
od
98 Kč
Měrná cena:
od 98 Kč / 1 ks
Detail
636/DAR
Zachraň - Mystery box
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček.
Skladem ihned k odeslání
(>5 balení)
297 Kč
Měrná cena:
297 Kč / 1 ks
Množství
+
−
Do košíku
2649
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
Zeleninové mlsání - 100 g
Skladem ihned k odeslání
128 Kč
Měrná cena:
128 Kč / 100 g
Množství
+
−
Do košíku
2359
Ovládací prvky výpisu
37
položek celkem
Poctivá ČESKÁ výroba
Spokojených zákazníků
Kvalitní a čerstvé suroviny
Rodinná firma z jižní Moravy