Pozor! Doprava ZDARMA od 790,- (nebo 34 EURO)

Používané suroviny

Pro výrobu Drinkových bomb používáme

Lyofilizované neboli mrazem sušené ovoce. A co to vlastně je?
Je vysušené ovoce za extrémně nízké teploty a tlaku. Takové ovoce vydrží několikanásobně déle, než to čerstvé. Zároveň si ale zachovává původní barvu, chuť i vůni. A hlavně si také zachová vitamíny i minerály čerstvého ovoce. Takto sušené ovoce je možné pomocí vody přivést téměř do původního stavu a vychutnat si je v osvěžující limonádě, kterou vytvoříš z naší Drinkové bomby
Pro výrobu používáme především ovoce Paradise Fruits. Jedná se o německou firmu s více než 140 letou tradicí, která si zakládá na vysoké kvalitě svých produktů a zároveň využití nejnovějších inovací. 

 

 

Drinkové bomby a Jedlé krystaly také obsahují

Exkluzivní jedlé třpytky od americké firmy Brew Glitter® 
Brew Glitter® je originální jedlý lesk do nápojů! Je veganský, bez laktózy, bez lepku a ořechů. Neobsahuje geneticky modifikované suroviny a používá pouze přísady vyhovující úřadu pro kontrolu potravin a léčiv. Brew Glitter® spadá do koncernu Bakell, což je jedna z největších společností na výrobu cukrovinek na světě.

 

A přírodní esence od značky Galaxy Food Flavours
Jedná se o firmu ze Spojeného království. Esence jsou bez konzervantů, stabilizátorů nebo sorbanu draselného. Neobsahují stopy ořechů, jsou bez lepku a vhodné pro vegany.
 

  

Pro výrobu všech našich čokoládových produktů používáme 

prémiovou belgickou čokoládu značky Belcolade:
Jde o firmu nacházející se v srdci Belgie.  Zabývající se výrobou prémiových belgických čokolád již déle než 100 let. Každá jejich čokoláda je vyráběna s láskou a vášní předávané z generace na generaci.

Belcolade čokoláda se nyní vyrábí z vysledovatelných kakaových bobů. To znamená, že je možné zjistit konkrétní kakaové farmáře, kteří je pěstují. Důraz je kladen na 100% udržitelnost pěstování kakaa.

Navíc z každého balení belgické čokoládyBelcolade, které zakoupíme pro výrobu našich produktů, se investuje část zpět do udržitelného pěstování kakaa prostřednictvím Nadace Cocoa Horizons. Ta podporuje přímé pěstitele kakaa v západní Africe. Díky tomu mohou tito drobní pěstitelé rozvinout své malé hospodářství a vybudovat prosperující kakaové plantáže. Motivuje i mladou generaci a hlavně ženy, věnovat se tomuto řemeslu, stát se nezávislými a uživit své rodiny.

 

A teď už víš vše o surovinách, které používáme při výrobě našich produktů, a že před tebou nic netajíme. Takže je nejvyšší čas jít si vybrat své sladkosti jako jsou Drinkové nebo Čoko bomby, Jedlé krystaly nebo jiné dobroty. Ať je máš doma co nejdřív a můžeš si na nich hezky pochutnat.