Pozor! Doprava ZDARMA od 790,- (nebo 34 EURO)

Bonusový program Zamlsej

Pro všechny naše věrné zákazníky tu máme Bonusový program Zamlsej plný výhod a dárečků. Jelikož jste naši milí mlsouni a my si toho velmi vážíme. ♡
Stačí se jen registrovat ZDE a hurá na sbírání bodíků. A co s bodíky? Buď je můžeš uplatnit jako slevu na další nákup, nebo je můžeš vyměnit za dárky k nákupu. Čti dál ať se dozvíš vše důležité. 

 • Jak můžu získat bodíky?
  Za každý uskutečněný a zaplacený nákup získáš bodíky, které se ti přičtou až po uhrazení objednávky (nikoliv hned po nákupu). Za každých 150,- z nákupu dostaneš 1 bodík.

 • Jak můžu bodíky uplatnit?
  Tvé nasbírané bodíky můžeš uplatnit dvěma způsoby. 

1. Možnost: Bodíky můžeš použít jako slevu na další nákupZa každý 1 bodík dostaneš slevu 10,- na nákup. (Po každém uplatnění tvých bodíků bude jejich počet okamžitě odečten z tvého bonus účtu.)


2. Možnost: Bodíky můžeš vyměnit za dárky k nákupu. Níže jsou uvedené dárky a počty bodů za které je můžeš získat.
Postup: Pokud na daný dárek nasbíráš dostatečný počet bodíků, stačí nám jen, při tvoření objednávky, do poznámky pro prodejce (políčko v posledním kroku nákupního košíku) napsat. "Bonus" a číslo dárečku, který chceš. My zkontrolujeme zda máš na účtě dostatek bodíků a pokud ano, tak ti dáreček k objednávce přibalíme a použité bodíky odečten z tvého bonus účtu. 

 

 •  Kde můžu sledovat přehled bodíků?
  Přehled získaných bodíků můžeš sledovat ZDE v sekci Můj účet.
  (Prosím, ber na vědomí, že počet tvých bodíků bude přičten až po uhrazení objednávky.) 
 • A co platnost tvých bodíků?
  Bodíky mají platnost 6 měsíců od nabití na tvůj účet. Po této době z tvého účtu zmizí. Proto je nezapomeň použít včas!
 • Co když objednávku stornuji nebo neuhradím?
  Když stornuješ svou objednávku, tak zároveň vrátíš získané bodíky. Tvá bodová bilance bude přepočítána zpět na původní stav před tímto nákupem.
 • Kombinace se slevovými kupóny
  Na jedné objednávce nelze použít bodíky a zároveň uplatňovat slevový kupón. Chceš-li uplatnit kupón, nebudeš mít možnost zlevnit objednávku použitím bodů a naopak. 
 • Chci více výhod
  Chceš více výhod, informací a mlsání? Tak to určitě požádej o členství v našem Tajném Zamlsej VIP klubu!

 
Používáme Bonusový systém Ellity