Pozor! Doprava ZDARMA od 790,- (nebo 34 EURO)

Náš příběh

Jsme rodinná firma,
konkrétně mamka s dcerou a zabýváme se výrobou nejrůznějších sladkostí. Vyrábíme například Drinkové a Čokoládové bomby, čokolády, Jedlé krystalya další. Zakládáme si na kvalitě jak už použitých surovin pro výrobu, tak i finálních produktů. A jako bonus vše děláme s láskou a za kvalitu našich výrobků ručíme.

Od konkurence se vedle poctivé české výroby lišíme i tím, že naše produkty tě dostanou svou nevšedností a originalitou. Nejsou to rozhodně žádné další nudné obyčejné sladkosti, které seženeš na každém rohu. A jejich následná příprava a ochutnávání jsou navíc spojené i se zábavným zážitkem.

Takže, ať už hledáš dokonalé sladké zpestření pro sebe nebo pro blízké, u nás jsi rozhodně správně! Teď už si jen vybrat příchuť a jdeme si ZAMLSAT.

 
Ahoj, jmenuji se Jana
a Zamlsej je jeden z mých splněných snů a také nejlepší životní rozhodnutí. Prý máte v životě dělat to, co vás baví, a tak sem si jednou řekla: „Dobře, to mám asi nejvyšší čas“ (tehdy bylo mi 50 ????). Tak hurá do toho... Ale jak to vlastně všechno začalo?

Sladké je odjakživa mou velkou vášní. Miluji ho nejen ochutnávat, ale i vyrábět. Ráda zkouším nové chutě a kombinace. A především zbožňuji používání kvalitních surovin, díky čemuž mají výrobky ještě lepší chuť. Celé roky jsem pekla pro rodinu a přátele, ale nikdy mě nenapadlo se tomu věnovat naplno. Přestože jsem vyučená pekařka, brala jsem to spíš jako koníček.

Až jsem si jednoho dne přečetla citát, který mě donutil se zamyslet, zda není čas se v životě posunout někam dál. Zněl nějak takto: „Jednoho dne se probudíš a zjistíš, že na věci, které jsi chtěl vždy dělat, ti zbývá strašně málo času…“. V tu chvíli se zrodila myšlenka založit Zamlsej. Znělo to jako dost velká výzva, ale touha dělat něco, co mě opravdu baví, byla větší. Vždyť výborné sladkosti, které jsou navíc vyrobeny s láskou, má přeci rád každý. A to, že ty mé jsou opravdu chutné, jsem měla už dávno vyzkoušeno na svých blízkých. 

Založila jsem tedy s pomocí své, již dospělé, dcery firmu Zamlsej. Jelikož jsem, co se počítačů týče „dinosaurus“, tak dcera udělala webové stránky a chopila se on-line světa. A já se pustila do výroby čokoládových sladkostí, drinkových bomb a pečení poctivých cookies, které po celodenním stresu potěší. Pokud nevěříš, tak jen vyzkoušej... A neboj, potom mi dáš za pravdu! 
Tak klikni sem a pojď mlsat...