Při nákupu nad 1500,- / 60 € doprava ZDARMA

Velikonoční kalendář

Asi znáš adventní kalednář, to už je taková klasika. Ale co tak VELEKONOČNÍ kalendář? To je aspoň novinka! 

Tento navíc obsahuje naše Drinkové bomby, čokoládu a naši tajnou NOVINKU která zatím nejde normálně koupit a najdeš ji pouze v tomto kalendáři... Tak buď první kdo ji ochutná! 


VAROVÁNÍ:
S tímto velikonočním kalendářem nebudeš ani chtít, aby už byly Velikonoce. Jelikož si tak oblíbíš každodenní vychutnávání našich sladkostí, že až to skončí, bude se ti po tom doslova stýskat. 
 


 

Dostupnost Odešleme do 3 dnů
597 Kč

Jen si představ, co je lepšího než dostat každý den jeden nádherný dáreček, který navíc úžasně chutná?
Naše drinkové bomby, lyofilizované Marshmallows nebo čokoláda, které najdeš v tomto velikonočním kalendáři ti totiž rozzáří každý den a nebudeš se moct dočkat, až ochutnáš další. 

A hlavně tě s ním čeká zábava a radost! Není to prostě jen další nudná sladkost, co seženeš na každém rohu. 
Nebo s ním můžeš potěšit rodinu a blízké. Zaručujeme ti, že jim rozhodně vykouzlí úsměv na tváři a ten jejich nadšený výraz tě zahřeje u srdce. 


Velikonoční kalendář obsahuje:

  • 6 ks Drinkových bomb zabalených v celofánovém a následně papírovém sáčku
  • 6 ks brček 
  • 2 ks Čokoládových tyčinek zabalených v celofánovém a následně papírovém sáčku
  • 3 ks Domácích lyofilizovaných Marshmallows zabalených v celofánovém a následně papírovém sáčku

Máš chuť na ovocný drink, co se navíc i krásně třpytí? Ukrývá se v této kuličce! Stačí jen hodit do sklenice s vodou a třpytivý ovocný drink je na světě.

Teď už si jen užít ten pohled, jak nádherně vypadá a hlavně si vychutnat to výborné osvěžující pitíčko, které jsi s touto bombou během vteřiny připravil/a. A nezapomeň si drink vyfotit, ať tu krásu můžeš ukázat ostatním.  


Drinkové bomby jsou vyrobené z nejkvalitnějšího lyofilizovaného ovoce, přírodních esencí Galaxy Food Flavours a exkluzivních jedlých třpytek Brew Glitter®Nemusíš se vůbec bát. Třpytky jsou jedlé a zdravotně nezávadné. 
Jsou vyrobené na bázi slídy (minerál).
Vyhovují potravinovým normám a kritériím čistoty podle nařízení Komise (ES) č. 1881/2006, 1333/2008, 231/2012. Jsou vyrobené na bázi slídy (minerál). 

Pro výrobu Drinkových bomb používáme lyofilizované neboli mrazem sušené ovoce. A co to vlastně je?
Je vysušené ovoce za extrémně nízké teploty a tlaku. Takové ovoce vydrží několikanásobně déle, než to čerstvé. Zároveň si ale zachovává původní barvu, chuť i vůni. A hlavně si také zachová vitamíny i minerály čerstvého ovoce. Je bez přidaného cukru nebo jiných aditiv. Takto sušené ovoce je možné pomocí vody přivést téměř do původního stavu a vychutnat si je v osvěžující limonádě, kterou vytvoříš z naší Drinkové bomby. 

Drinkové bomby obsahují také exkluzivní jedlé třpytky od americké firmy Brew Glitter® 
Brew Glitter® je originální jedlý lesk do nápojů! Je veganský, bez laktózy, bez lepku a ořechů. Neobsahuje geneticky modifikované suroviny a používá pouze přísady vyhovující úřadu pro kontrolu potravin a léčiv. Brew Glitter® spadá do koncernu Bakell, což je jedna z největších společností na výrobu cukrovinek na světě.

A přírodní esence od značky Galaxy Food Flavours
Jedná se o firmu ze Spojeného království. Esence jsou bez konzervantů, stabilizátorů nebo sorbanu draselného. Neobsahují stopy ořechů, jsou bez lepku a vhodné pro vegany.


Další informace:

Podmínky skladování: Skladovat na chladném a suchém místě mimo dosah světla.
Hmotnost 1 ks: 14 g
Energetická hodnota 1 ks: 30kcal/125,52kJ
Minimální trvanlivost: 2 měsíce od dodání
Zařazení: Nápojový koncentrát, nápoj v prášku.
Výrobce: ZAMLSEJ, Jana Vítková, Horní Bojanovice 228, PSČ 693 01

*Třpytky jsou zdravotně nezávadné a vyhovují potravinovým normám a kritériím čistoty podle nařízení Komise (ES) č. 1881/2006, 1333/2008, 231/2012. Upozornění: barvivo E104, E102, E110, E122, E124 a E129 může mít nepříznivý vliv na aktivitu a pozornost dětí.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: