O Zamlsej

O Zamlsej  

 

  Jmenuji se Jana a Zamlsej je jeden z mých splněných snů a také nejlepší životní rozhodnutí. Prý máte v životě dělat to, co vás baví, a tak sem si jednou řekla: „Dobře, to mám asi nejvyšší čas - hurá do toho.“. Ale jak to vlastně všechno začalo?

   

  Sladké je odjakživa  mou velkou vášní. Miluji ho nejen ochutnávat, ale i vyrábět. Ráda zkouším nové chutě a kombinace. A především si zakládám na používání kvalitních surovin, díky čemuž mají výrobky ještě lepší chuť. Celé roky jsem pekla pro rodinu a přátele, ale nikdy mě nenapadlo se tomu věnovat naplno. Přestože jsem vyučená pekařka, brala jsem to spíš jako koníček. 

 

  Až jsem si jednoho dne přečetla citát, který mě donutil se zamyslet, zda není čas se v životě posunout někam dál. Zněl nějak takto: „Jednoho dne se probudíš a zjistíš, že na věci, které jsi chtěl vždy dělat, ti zbývá strašně málo času…“. V tu chvíli se zrodila myšlenka založit Zamlsej. Znělo to jako dost velká výzva, ale touha dělat něco, co mě opravdu baví, byla větší. Vždyť kvalitní sladkosti, které jsou navíc vyrobeny s láskou, má přeci rád každý. A to, že ty mé jsou opravdu chutné, jsem měla už dávno vyzkoušeno na svých blízkých :D . 

 

  Založila jsem tedy s pomocí svých, již dospělých, dětí firmu Zamlsej. Jelikož jsem, co se počítačů týče, „dinosaurus“, syn udělal webové stránky a dcera se chopila on-line světa. A já se pustila do výroby čokoládových sladkostí a pečení poctivých sušenek, které po celodenním stresu potěší. Pokud nevěříte, tak jen vyzkoušejte a nebojte, potom mi dáte za pravdu! 
  Je to sice dřina, ale především radost!

 

IMG-7071-min